Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
Trafikte Akli Selimliyiz
08.10.2013  
 

Selim İlçe Emniyet Amirliğinin kardeş Köy Okullarını ziyareti


kamıslı ılkogrtım 02 04 2013.jpg        Kaymakamımız Sayın Erdinç DOLU, İlçe Emniyet Amiri Emin TOPCU ve  Emniyet Amirliğinde görevli Polislerle birlikte Eskigazi  İlköğretim Okulunu ziyaret ettiler.

2013 buyuk oluklu 011.jpg 

Türk Polis Teşkilatının 168. kuruluş yıl dönümü nedeniyle Selim İlçe Emniyet Amirliğinde çalışan emniyet personeli kendi aralarında topladıkları parayla Eskiğazi ilköğretim okuluna MEB tavsiyeli 120 kitaptan oluşan Polis Abi Kütüphanesi, kitaplık, Printer Yazıcı, Anasınıf ögrencileri için Eğitici setler, yazı tahtası, boyama kalemleri gibi kırtasiye ürünleri, yangın söndürme tüpü ve Futbol, Basketbol ile voleybol topları hediye edildi. Ayrıca Kaymakamımız Sayın Erdinç DOLU, İlçe Emniyet Amiri Emin TOPCU,  Emniyet Amirliğinde görevli Polisler ve okul öğrencileriyle birlikte Eskigazi  İlköğretim Okul bahçesine 10 adet bodur elma ağacı dikildi.


2013 buyuk oluklu 019.jpg 
 
 

Eskigazi İlköğretim Okulunu müdürü Işıl YAŞAR ve öğrencileri de Polis abla ve ağabeylerine teşekkür ettiler. Ziyaret sonrası günün anısına çekilen hatıra fotoğrafıyla sona erdi.


2013 buyuk oluklu 021.jpg

 

         Selim Kaymakamlığı Proje Koordinasyon Ofisi tarafından hazırlanan ‘Kardeş Kurum Kardeş Okul Projesi’ kapsamında İlçe Emniyet Amirliği personeli Kamışlı ilköğretim okuluna MEB tavsiyeli 80 kitaptan oluşan Polis Abi Kütüphanesi, kitaplık, pano, boyama kalemleri, kurşun kalemler gibi kırtasiye ürünleri ve Futbol ile voleybol topları hediye edildi. Kamışlı İlköğretim Okulunu öğretmeni Elif KUYRUKCU ve öğrencileri de Polis abla ve ağabeylerine teşekkür ettiler. Ziyaret sonrası günün anısına çekilen hatıra fotoğrafıyla sona erdi.

IMG_0169.JPG

 

40 minik öğrenciye giyim ve kırtasiye yardımında bulunduİlçe Emniyet Amirliği personeli tarafından. Büyükoluklu ilköğretim okuluna İlçe Emniyet Amirliği personeli tarafından çok fonksiyonlu Fotokopi makinası, Anasınıf ögrencileri için, boyama kalemleri  gibi kırtasiye ürünleri ve Futbol, Basketbol ile voleybol topları hediye edildi. Ayrıca Selim İlçe Emniyet Amirliği Polisleri tarafından Eskigazi ilköğretim okul bahçesine 10 adet bodur elma ağacı dikildi.

IMG_0171.JPG

 

Çaldıran İlçe Emniyet Müdürlüğü, ’10 Nisan Polis Haftası’ etkinlikleri çerçevesinde 40 öğrenciye giyim ve kırtasiye yardımına bulundu.

IMG_0173.JPG

 

Türk Polis Teşkilatının 168. kuruluş yıl dönümü nedeniyle İlçe Emniyet Müdürlüğünde çalışan 65 emniyet çalışanı kendi aralarında topladıkları parayla 40 minik öğrenciye giyim ve kırtasiye yardımında bulundu. İlçe Emniyet Müdürü Oktay Çelik, başkanlığında merkez bulunan Atatürk İlkokulunda eğitim gören ve maddi durumu düşük olan öğrencilerin tespit edilmesiyle sonucu yapılacak olan malzemeler alındı. Polis haftası kapsamında Emniyet Müdürü Oktay Çelik, Polis Merkez Amiri Sabahattin Karahan ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Hamza Anus tarafından okula giderek ihtiyaç sahibi öğrencilere ayakkabı, mont, kazak ve kırtasiye yardımında bulunuldu.

IMG_0175.JPG

 

İlçe Milli Eğitim Müdürü Hamza Anus yaptığı açıklamada, Emniyet Teşkilatında çalışan polislerin polis haftasını kutladığını, bu nazik davranışlarından dolayı kendilerine teşekkür ettiğini söyledi. Anus, “Okulumuzda bulunan ihtiyaç sahibi minik öğrencimizi sevinmesi hepimizi mutlu etmiştir. İhtiyaç sahibi olan 40 öğrencimizin yüzünden okunan bu gülücükler her şeyi anlatıyor. Bu tür etkinliklerin devam etmesi geleceğimizi yarın emanet edeceğimiz bu çocuklarımızı çok mutlu etmiştir. Emeği geçenlere, kurumum ve öğrencilerim adına çok teşekkür ediyorum" dedi.

IMG_0187.JPG

 

 

IMG_0190.JPG 

kamıslı ılkogrtım 02 04 2013.jpg 

 

 
 
 • İÇİŞLERİ BAKANLIĞI
 • BİMER
 • KURUMSAL E-POSTA
 • POLİS AKADEMİSİ
 • E-DEVLET HİZMETLERİ
 • PEKAY
 • POLİS RADYOSU
 • EGM ÇOCUK SAYFASI
 • POLİS BAKIM ve YARDIM SANDIĞI
 • ULUSAL ULAŞTIRMA PLATFORMU
 • TURN BACK CRIME
 • GÖÇ İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ